Zágrábi nyár - University School of Croatian Language and Culture 2024

A Zágrábi Egyetem ösztöndíjpályázatot hirdet a University School of Croatian Language and Culture 2024 nyári egyetemre, melyre egy jelentkezőt várnak, aki a a Pécsi Tudományegyetem nappali hallgatója és lehetőleg horvát származású/kötődésű.

Zágrábi nyár - University School of Croatian Language and Culture 2020

A nyári egyetem helyszíne és időpontja: Zágráb, 2024. június 24 - július 19.

Az eredeti felhívás (angol nyelven)

További információk az alábbi linken (angol nyelven): unizg.hr/homepage/learn-croatian/university-school-of-croatian-language-and-culture

FONTOS: A tandíj két részösszegből áll össze:

• 720 EUR, melyet a Zágrábi Egyetem fizet ki az ösztöndíjat elnyert hallgató helyett;
  • 125 EUR, melyet hallgatónak kell befizetnie, viszont a PTE Nemzetközi Igazgatósága ezt utólag kifizeti a hallgatónak!

A pályázáshoz (a letölthető mellékletben található listán felsoroltak mellett) szükséges a PTE ajánlása, ezért a pályázók először ne a Zágrábi Egyetemnél, hanem a PTE RK Nemzetközi Igazgatóságnál jelentkezzenek!

Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeken:
Kónya Bence külügyi koordinátor (konya.bence@pte.hu; mellék: 18525)

Az ösztöndíjat elnyert pécsi hallgatónk beszámolója magyar és horvát nyelven a  2019-es nyári egyetemről.

Határidő: 2024. április 12.