Kitüntetettjeink Semmelweis-nap alkalmából

Az egészségügyi ellátás fejlesztése érdekében végzett szakmai munkája, kimagasló teljesítménye elismeréseként Batthyány-Strattmann László-díjat vehetett át:

Prof. Dr. Gerlinger Imre, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Fül- Orr- Gégészeti és Fej- Nyaksebészeti Klinika tanszékvezető egyetemi tanára,

Dr. Szabados Sándor, a Pécsi Tudományegyetem Szívgyógyászati Klinika szívsebésze, egyetemi tanára.

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate díjban részesült:

Dr. Bátai István, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet klinikai igazgatóhelyettese.

Az egészségügy területén végzett magas színvonalú szakmai munkájáért Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült:

Breitenbach Zita, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar tanársegédje.

Szeretettel gratulálunk a kitüntetésekhez!