Dolgozz velünk Stipendium Hungaricum hallgatói asszisztensként!

A Stipendium Hungaricum Ösztöndíjprogram keretében PTE-n több mint 1000 külföldi hallgató tanul Amerika, Afrika, Ázsia és Európa több mint hatvan országából. Ösztöndíjukhoz kapcsolódóan számos ügy igényel napi szintű adminisztrációt.

Dolgozz velünk Stipendium Hungaricum hallgatói asszisztensként!

A feladat leírása:

• e-mailes érdeklődések megválaszolása,
  • ügyfélfogadás
  • hallgatói ügyek adminisztrációja (Neptun, Microsoft Word, Excel, PowerPoint rendszeres használata)
  • jelentkezési és felvételi folyamatok támogatása

A Nemzetközi Igazgatóság Stipendium Hungaricum Irodájába 2021. január 4-től legalább 6 hónapra keresünk olyan munkatársat, aki segíti a komplex hallgatói ügyintézés lebonyolítását, és az SH ösztöndíjprogram napi adminisztrációját.

Elvárások:

• PTE-s aktív hallgatói jogviszony,
  • magabiztos (legalább B2-es szintű) kommunikáció angol nyelven szóban és írásban,
  • magabiztos Microsoft Office felhasználói ismeretek,
  • proaktív munkavégzés

Előnyt jelent, amennyiben az angol mellett spanyol, portugál, orosz, kínai vagy arab nyelven is beszélsz, és tanultál/dolgoztál már külföldön.

Munkaidő: heti 20 óra

Próbaidő: 3 hónap

Amit kínálunk:

• jó hangulatú munkahelyet,
  • rugalmas munkavégzést,
  • nemzetközi környezetet, munkatapasztalatot,
  • nettó 1000 Ft/óra munkabért,
  • hosszú távon akár teljes munkaidős státuszt.

Jelentkezési határidő: 2020. november 22.

Fényképes önéletrajzoddal és angol nyelvű motivációs leveleddel jelentkezz a banati.aron@pte.hu e-mail címen.