Dolgozz velünk Stipendium Hungaricum hallgatói asszisztensként!

A Stipendium Hungaricum Ösztöndíjprogram keretében a PTE-n több mint 1000 külföldi hallgató tanul Amerika, Afrika, Ázsia és Európa több mint hatvan országából. Ösztöndíjukhoz kapcsolódóan számos ügy igényel napi szintű adminisztrációt, melyhez irodánk hallgatói asszisztenst keres.

Dolgozz velünk Stipendium Hungaricum hallgatói asszisztensként!

A feladat leírása:

• e-mailes érdeklődések megválaszolása,
  • ügyfélfogadás
  • hallgatói ügyek adminisztrációja (Neptun, Microsoft Word, Excel, PowerPoint rendszeres használata)
  • jelentkezési és felvételi folyamatok támogatása

A Nemzetközi Igazgatóság Stipendium Hungaricum Irodájába 2022. augusztus 1-től legalább 12 hónapra keresünk olyan munkatársat, aki segíti a komplex hallgatói ügyintézés lebonyolítását, és az SH ösztöndíjprogram napi adminisztrációját.

Elvárások:

• PTE-s aktív hallgatói jogviszony, amely a felhívástól számított legalább 12 hónapig fennáll,
  • magabiztos (legalább B2-es szintű) kommunikáció angol nyelven szóban és írásban,
  • magabiztos Microsoft Office felhasználói ismeretek,
  • proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent, amennyiben az angol mellett spanyol, portugál, orosz, kínai vagy arab nyelven is beszélsz, és tanultál/dolgoztál már külföldön.

Munkaidő: heti 20 óra

Próbaidő: 3 hónap

Amit kínálunk:

• jó hangulatú munkahelyet,
  • rugalmas munkavégzést,
  • nemzetközi környezetet, munkatapasztalatot,
  • nettó 1000 Ft/óra munkabért,
  • hosszú távon akár teljes munkaidős státuszt.

Jelentkezési határidő: 2022. június 30.

Fényképes önéletrajzoddal és angol nyelvű motivációs leveleddel jelentkezz a stipendium@pte.hu e-mail címen.